Parateorisi

Acil PARA! Belgesiz Kefilsiz 15000 TL Kredi Veren Bankalar
Yazar: -21 Haziran 2019
134

İhtiyaç Kredisi

Acil Nakit İhtiyacı

Belgesiz Kefilsiz 15000 TL Kredi Veren Bankalar 2019 Temmuz

Koşulsuz 15000 TL kredi veren birçok banka bulunmakta olup en başta Enpara.com, CEPTETEB, Ziraat Bankası, Aktif Bank (N Kolay Kredi) gibi bankalar yer almaktadır.

 

Acil para sıkıntısı çekenlere özel 15.000 Lira Kredi veren bankalar ve daha fazlası yazımızda:

Koşulsuz 15000 TL kredi veren birçok banka bulunmakta olup en başta Enpara.Com, CEPTETEB, Ziraat Bankası, etken Bank (N rahat Kredi) benzer biçimde bankalar yer almaktadır.

SHARE TWEET YORUM
Özellikle enpara.Com ve CEPTETEB üzerinden anında kredi almak mümkündür. Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar genellikle kredi üst limitini 30 bin Türk Lirası olarak ayarlamakta olup 15 bin Türk Lirası isteyen müşterilere de kredi kolaylıkla verilmektedir. Kefilsiz kredi veren bankalar müşterilere yüksek faiz uygulamakta ve düşük oranda kredi vermektedir. Bu niçin ile de 15 bin Türk Lirası almak isteyen yurttaşların vade süresini çok iyi planlamaları gerekmektedir. Uzun vadeler ile alınan kredilerin faiz oranları kredi miktarını bir hayli arttırmaktadır.

Şart ve Belge İstemeden Koşulsuz Kredi Veren Bankalar

Belgesiz, kefilsiz ve şartsız kredi veren biroldukça banka bulunmaktadır. Özellikle bağlarımsız bankalar ve internet bankacılıkları aracılığı ile kefilsiz kredi sıkça verilmektedir. Kefilsiz kredi veren bankalar vade süresini azca tutmakta ve faiz oranlarını yükseltmektedir. 15 bin Türk lirası en kolay kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir;

CEPTETEB
N rahat Kredi
etken Bank
A Bank
Vakıflar Bankası
garanti Bankası
Türkiye İş Bankası
CEPTETEB
Türkiye ekonomi Bankası
Yapı ve Krediler Bankası
Denizbank
Odeabank
Akbank
ING Bank
tarafından rahat kredi verilmekte olup kefilsiz ve belgesiz kredi verilmektedir. 15 bin Türk Lirası kefilsiz ve maaş bordrosu olmadan kredi almak isteyen vatandaşlar ilgili bankalara başvuru yaparak kredi talebinde bulunabilirler.

CEPTETEB Kefilsiz ve Belgesiz Kredi

CEPTETEB kefilsiz kredi veren bankalar içinde yer almakta olup 15 bin Türk Lirası kredi başvurusu için aylık yüze 1.99 faiz oranı belirlemektedir. İstenen kredi için en çok 36 ay faiz uygulayan CEPTETEB vade süresini daha uzun tutmamaktadır. Ayrıca CEPTETEB tarafından verilmekte olan kefilsiz ve belgesiz kredi için üst limit 30 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Vade süresi için belirlenen alt limit 3 ay olup üst limit ise 36 aydır. Bu aralıklarda ödeme yapılabilmektedir ve vade süresi müracaat icra eden kişi tarafından belirlenmektedir. CEPTETEB kredi başvuruları CEPTETEB mobil uygulaması ve internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve cep telefonu numarası aracılığı ile krediye ön başvuru gerçekleştirilmektedir.

Enpara.Com Kefilsiz Kredi

Enpara.Com tarafınca kefilsiz, maaş belgesiz, ipoteksiz ve güvence istemeden kredi başvurusu alan bir platformdur. Finans Bank’ın imtiyaz tanıdığı bir platform olan enpara.Com üzerinden bin Türk Lirası ile 50 bin Türk Lirası arasında kredi başvurusu yapılabilmektedir. Enpara.Com üzerinden alınan krediler için vadeyi banka değil satın alan belirlemektedir. Belirlenen kredi miktarına göre vade süresi 48 aya kadar yükseltilebilmekte olup faiz oranları da bu orantıda artış göstermektedir. Enpara.Com üzerinden kefilsiz kredi almak isteyenler enpara.Com sitesine girerek alan kişi olmak istiyorum butonuna tıklama yapıldığı süre kredi alma işlem penceresi de açılacaktır. Buradan kredi başvurusu yapılabilir. Enpara gelir belgesiz kredi veren önemli bankalar arasında yer verilmiştir.

ING Bank Kefil Belgesiz ve Maaş Bordrosuz Kredi İmkanı

ING Bank tarafından verilmekte olan kefil belgesiz krediler için belirlenen üst limit 50 bin Türk Lirasıdır. 50 bin Türk Lirasına kadar kredi başvurusu yapılabilmekte olup en fazlaca 48 aylık bir vade yapılabilmektedir. Vade süresi 12, 24 ve 36 aya kadar düşürülebilmekte olup maaş bordrosu olmadan 15 bin Türk Lirası kadar krediyi çalışmayana kredi veren banka olarak ING Bank rahatça vermektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ