Parateorisi

Anket Doldurarak Para Kazanma İpuçları 2020
Yazar: -01 Ocak 2020
383

Çevrimiçi ödemeli anketlerde para kazanmak aslında çok kolaydır. Birçokları için, sadece ücretli bir anketi doldurarak para kazanmanız garip görünebilir, ancak aslında bunun için iyi bir neden var: Bilginiz ve fikriniz modern şirketler için altın değerindedir, çünkü potansiyel müşteriler hakkında bilgilerinin artması şirketler için çok yardımcı olabilir. Ücretli anket doldurarak para kazanma ,ya başlamak son derece kolaydır. Bazı anket sitelerinde, yalnızca 10 dakika sonra anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Ücretli anketler için tavsiyeler:

1. Ücretli anketlere adanmış bir e-posta adresi oluşturun

Çevrimiçi anketler için özel bir e-posta adresi oluşturarak, anketlere gerçekten iyi bir genel bakış açısı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, özel e-postanızı doldurmaktan kaçınırsınız. Doldurma anketlerinden para kazanacağınız zaman, tamamen ücretsiz bir Gmail hesabı oluşturmanız tavsiye edilebilir.

2. Hem e-postanızı hem de çevrimiçi anket platformunu kontrol edin

Bazı anket şirketleri size yalnızca e-posta ile anket göndermez. Pek çok şirketin ana sayfasında, size biraz ekstra para kazandırabilecek ekstra çevrimiçi anketler bulabilirsiniz. Anket doldurma konusunda iyi para kazanmak istiyorsanız, haftada en az bir kez ücretli anketler aramanızı öneririz.

3. Önerilen portalların mümkün olduğunca çoğuna katılın

Katıldığınız anket portalları sizi ne kadar çok tavsiye ederse, o kadar çok ücretli anket alıyorsunuz ve böylece anketlerden daha fazla para kazanıyorsunuz. Bu nedenle, önerilen tüm çevrimiçi anket sitelerine katılmanızı öneririz, bu şekilde fazla para kazanabilirsiniz.

4. Tamamladığınız anketleri takip edin

Anket doldurak para kazanma, Tamamladığınız tüm ödemeli anketler için tamamlanmış anketler hakkında bir miktar günlük tutmanızı öneririz. Anketlerden para kazandığınızda, tamamladığınız tüm anketler hakkında tam bir genel bakışa sahip olmak zor olabilir. Tamamlanan ücretli anketin ekran görüntüsünü alın, anketin adını yazın ve ne kadar kazanacağınız gerektiğini not edin

5. Aldatıldığınızı düşünüyorsanız şikayet edin

Ne yazık ki, bazı çevrimiçi anket siteleri rakamlarla yalnızca biraz aldatmaca eğilimindedir. Anket doldurarak para kazandığınızda, bazen size ödeme yapmamaya çalışan şirketlerle tanışırsınız. Aldattığını hissediyorsan, buna izin vermeyin. Çevrimiçi anket şirketiyle iletişime geçerek başlayın. Onlardan tatmin edici bir cevap alamazsanız, Facebook ve Twitter gibi sosyal medyalara gidin ve insanlara deneyiminizden bahsedin. Bu genellikle yetersiz ödeme ya da hiç olmaması gibi sorunların çözüme kavuşmasında, etkili olduğunu kanıtlamıştır.

6. Online anketlere katılmak için asla para ödemeyin

Ücretli anketlere kaydolmak için sizden para ödemeniz istenebilir ve bundan uzak durmalısınız! Tüm meşru anket şirketleri üyelik teklif eder ve anketleri tamamen ücretsiz olarak gönderir. Anket doldurarak para kazanmak için, para ödenmek zorunluluk olsaydı oldukça garip olurdu.

7. Üye Profili Oluşturma İpuçları

 • 38 yaşın altında kendi evine sahip çocuklu bir bayan hesabı oluşturun ve bunu not edin bir yere
 • Minimum 2 çocuğunuz olsun. Yaşlarıda 15 olsun biri, ötekide 7 olsun ve çocuklarınızın doğum tarihlerini not edin bir yere
 • Üniversite bitirmiş mimar, hekim, mühendis, yöneticilik gibi değerli mesleklerden birini seçin. Karar yetkisine sahip olduğunuzu vurgulayın
 • Yıllık kazancınızı fazla tutun. Minimum 150 bin TL olarak belirleyin
 • Sık sık otomobil, ev, telefon, bilgisayar değiştiren biri olun
 • Pahalı hobileriniz olsun. Örneğin, antika ile ilgilenmek, evde hayvan beslemek, resim sergilerine katılmak vb. gibi
 • Sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarınız olsun. Lakin spora da aktifmişsiniz gibi belirtin
 • Medikal sağlık problemleriniz olsun örneğin, takma diş kullanmak, şeker hastası olmak, gözlük kullanmak vb

En İyi 5 Türkçe Anket Sitesi

1.Toluna TRBURDAN üye olabilirsiniz

2.

Bunlar, size para kazanmanız için daha çok anket gelmesini sağlayacaktır. Böylelikle anket doldurarak para kazanma konusunda kazanç ihtimaliniz artacaktır.

Mutlaka okuyun: Evden Para Kazanma Yolları 
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. Sinan dedi ki:

  Güzel bilgiler var düzgün anlaşılır bir dille her yeyi yazmışlar emeklerine saygı harika olmuş bilgiler için tşk ederim.

 2. Mehmet dedi ki:

  Anket sitelerine dediğiniz şekilde profil oluşturdum daha çok anket geliyor böyle

 3. Özlem dedi ki:

  Anket doldurma işini çok seviyorum küçük küçük birikim oluyor ve oldukça eğlenceli

BİR YORUM YAZ