Parateorisi

Çanta Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar 2020
Yazar: -07 Mayıs 2019
151

Türkiye de birden fazla çanta bayiliği ve franchising bayiliği veren firmalar vardır.

Çanta Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar Nelerdir?

Çanta bayiliği ve franchising veren firmalar, kendi içinde 4’e ayrılır.

1)Trendances Accessories Çanta Firması

2) Esta Rubon Çanta Firması

3) Details Çanta Firması

4) Samsonite Çanta Firması

1)Trendances Accessories Çanta Firması

Trendances accessories çanta firması, 1996 yılında Marmara bölgesinde hizmetlerine başlayan aksesuar firmasıdır. Trendances accessories çanta firması, minimum 50.000 TL yatırım ile çanta bayiliği verecektir. Trendances accessories çanta firması, kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap eden aksesuar firmasıdır. Trendances accessories çanta firması, reklam ücreti ve isim hakkı bedeli talep etmez.

2) Esta Rubon Çanta Firması

Esta rubon çanta firması, 2010 yılında Ankara da hizmetlerine başlayan aksesuar firmasıdır. Esta rubon çanta firması, asgari 70.000 TL yatırım ile çanta bayiliği verecektir. Esta rubon çanta firması, kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap eden aksesuar firmasıdır. Esta rubon çanta firması, reklam ücreti ve isim hakkı bedeli talep etmez. Esta rubon çanta firması ile iletişime geçmek için 0312 325 33 00 numaralı telefon aranmalıdır.

3) Details Çanta Firması

Details Çanta Firması, 1998 yılında İstanbul da hizmetlerine başlayan aksesuar firmasıdır. Details çanta firması, asgari 70.000 TL yatırım ile çanta bayiliği verecektir. Details Çanta Firması, kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap eden aksesuar firmasıdır. Details Çanta Firması, reklam ücreti ve isim hakkı bedeli talep etmez. Details çanta firmasında toplam 125 personel çalışır. Details çanta firmasının toplam 60 şubesi vardır. Details çanta firması ile iletişime geçmek için 212 705 0504 numaralı telefon aranmalıdır.

4) Samsonite Çanta Firması

Samsonite çanta firması, 1972 yılında İstanbul da hizmetlerine başlayan aksesuar firmasıdır. Samsonite çanta firması, minimum 70.000

TL yatırım ile çanta bayiliği verecektir. Samsonite çanta firması, kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap eden aksesuar firmasıdır. Samsonite çanta firması, reklam ücreti ve isim hakkı bedeli talep etmez. Samsonite çanta firması ile iletişime geçmek için 0212 473 18 00 numaralı telefon aranmalıdır. 
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ