Parateorisi

Evden Para Kazanma Yolları 2020
Yazar: -05 Ocak 2020
783

Evden para kazanma yolları için sizinle 21 yöntem paylaşacağız. Belki de daha önce hiç duymadığınız para kazanma yöntemlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

İnternetten ve evden para kazanın! Gizli yetenekleriniz yok mu? Endişe etmeyin. Sizin için de bir şeyimiz var. Bu yazımızda evden para kazanma yollarını açıkladık ayrıca internetten para kazanma yolları konusunu bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Özel bir yeteneğim yok. Sadece tutkuyla merak ediyorum.

Albert Einstein

Evden Para Kazanmanın 21 Yolu

21) Evde Tahta Çay Kaşığı Paketleyerek Para Kazanma

Evde Tahta Çay Kaşığı Paketleme işi

Evde Tahta Çay Kaşığı Paketleme işi, yetenek istemeden kolayca yapabileceğiniz bir ek iş olarak görülmektedir. Herhangi bir tecrübe ve bilgi gerektirmeyen bu paketleme işini sizde evinizde kendiniz yaparak para kazanabilirsiniz. Evlere paketleme işleri veren firmaların sitemize iletmiş olduğu talepler sonucu, siz değerli takipçilerimizle paylaştığımız iş detayları gün geçtikçe artarak devem etmektedir. Sizlerde en yeni ve güncel paketleme işlerini sitemize sürekli giriş yaparak ulaşabilirsiniz diyerek tahta çay kaşığı paketleme işi kimlere verilir, nasıl yapılır bu konu hakkında detayları verelim.

Tahta Çay Kaşığı Paketleme işi Nedir, Nasıl Yapılır?

Günlük hayatta hemen herkes kantin veya kafeteryalarda çay yada kahve içerken tahta kaşık ile tanışmıştır. Bir çok işletmenin servislerinde kullandığı kullan at tarzındaki ürünler sebebiyle tahta kaşık içinde sürekli bir ihtiyaç ön plana çıkmaktadır. Maliyeti çok düşük olan tahta kaşık bir çok işletme tarafından fazlasıyla tüketilmeye devam etmektedir.

Tahta Çay Kaşığı Paketleme işi firmanın size koli halinde gönderdiği ürünleri, sayarak yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi paketleme yapmanızdan ibarettir. Yapacağınız paketleme işlemleri 500 ve 1000 adet içeren paketlerden oluşmaktadır. Fakat dikkat etmeniz gereken koli içinde gönderilen tahta kaşıkların defolu ve hatalı kesim sonucu arızalı çıkabileceğidir. Arıza ve görünümünde sıkıntı olan ürünler kesilikle paketleme içine konulmayacaktır.

Yapacağınız işlemde adım adım gidecek olursanız öncelikle sayım yapmanız ve sayım yaparken karşılaştığınız defolu ürünleri ayırmak ve sayımını tamamladığınız ürünleri belirtildiği gibi 500 ve 1000 adetlik kutuların içerisine düzgünce yerleştirmektir. Ürünler düzgün yerleştirildiği zaman ambalaj çok rahat kapanabilecektir. Firma size bu konuda detaylı anlatım içeren bir kitapçık ta gönderecek olup, tüm işlemler bu kitapçıkta belirtilen hususlara dikkat edilerek yapılacaktır.Tahta Çay Kaşığı Paketlemesi Yaparak paketleme yaptığınız kutu başına ortalama 1,5 lira kazanç elde edebilirsiniz.

Tahta Çay Kaşığı Paketleme işi Kimlere verilir?

Tahta Çay Kaşığı Paketleme işinde şehir sınırı bulunmamaktadır. Firmanın belirttiği bilgilere göre gönderim Türkiye geneli yapılacaktır ve kargo ile teslimat yapılacaktır. Sizlerde bu paketleme işi fırsatından hemen yararlanmak isterseniz sayfa altına başvurunuzu bırakmanız gereklidir. Unutmayın ki gönderim yapılacak kişiler firma tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle yapacağınız başvuruda kısa cümleler kurmaktansa, yaşadığınız yeri yaşınızı ve işi kaç kişi ile yapacağınızı açıkça ifa etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Yorum kısmına başvurunuzu iletebilirsiniz.

20) Evde Sipsi Paketleme Yaparak Para Kazanma

Evde Sipsi Paketleme Yaparak Para Kazanma

Her zaman olduğu gibi evde yapabileceğiniz yeni bir paketleme işini sizler için sunmaktayız. Detaylarını vereceğimiz Evde Sipsi Paketleme İşi şuan sadece İstanbul ve çevre iller için gönderim yapılacak olup, Başvurularınız da şehir belirtmeniz durumunda firma insiyatifine bağlı olarak da gönderim yapılacağını belirterek, sipsi paketleme işinin detaylarına geçelim.

Evde Sipsi Paketleme İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Evlere gönderilen her paketleme işinde olduğu gibi bu iş içinde firmanın belirlemiş olduğu kriterler ve detaylar bulunmaktadır. Bu detaylara geçmeden önce sipsi nedir, ne için kullanılır bilmeyenler için kısa bir açıklama yapmakta fayda var. Yapacağınız paketleme işinin temelini oluşturan sipsi, Nargile içerken kullanılan plastik bir malzemeden üretilmiş bir ağızlıktır. Her yeni müşteri için bu plastik malzeme sıfır olarak ambalajında verilir ve bu nedenle tüketimi oldukça fazladır. Firmanın bizlere belirtmiş olduğu detaylara göre sizlere gönderilecek malzemeler sipsi, poşet ambalaj ve ambalaj ağzını kapamaya yarayan ısıtıcı tarzında ufak bir makine den ibarettir.

Gönderilen ürünleri teslim aldığınız zaman yapacağınız işlemlere ait bir yardımcı kitapçıkta size gönderilecektir. Ürünleri paketleme işlemlerine geçmeden önce sipsiler de bulunan fazla plastik malzemenin maket bıçağı ile temizlenmesi gereklidir. Fazla olan plastik aksamı temizledikten sonra ürünler tek tek olacak şekilde şeffaf ambalajlar ile paketlenecektir. Şeffaf ambalajların ağzı yukarıda da bahsettiğimiz gibi sizlere ürünler ile beraber gönderilecek bir makine ile kapatılacaktır ve işlem tamamlanacaktır. Gönderilen ürünlerin hepsi için bu işlem uygulanacaktır. Ayrıca paketleme esnasında defolu olarak görülen ürünler kesinlikle paketlenmeyecektir. Sipsi paketleme işi ile ortalama 1 kutu ürün başına 5-10 lira arasında bir kazanç sağlarsınız.

Evde Sipsi Paketleme İşi bu kadar basit ve kolay bir işlemdir. İki kişi ile daha pratik ve hızlı sonuç alabilirsiniz. Evlere gönderilecek bu iş fırsatı için sizde sayfa altında yer alan başvuru formunu kullanabilirsiniz.

19) Evde Otel Terliği Yaparak Para Kazanmak

Evde Otel Terliği Yaparak Para Kazanmak

Evde Otel Terliği Yaparak Para Kazanmak çok basit ve çok kazandıran bir yöntemdir. Özellikle evlerinde dikiş makinesi bulunan bayanlar için çok cazip bir ek iş olan otel terliği dikişi ve paketleme işi, dikiş konusunda az becerisi olan kişiler tarafından bile çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sizde el işçiliğinizi kanıtlayarak adet başına 0,50 & 1 TL arası kazanabilirsiniz.

Günümüzde otel, sauna, hamam gibi bir çok sektörde kullanılan tek kullanımlık terlikler, maliyetinin uygun olması ve talebin fazla olması sebebiyle bir çok işletme tarafından tercih edilmektedir.  Evde Otel Terliği Yapma ve Paketleme işi, Türkiye geneli sadece evlerinde dikiş makinesi bulunan bayanlar için verilecektir. Gönderilecek olan ürün kesimleri yapılmış ve kesimi yapılan ürünler adet bazında kolilenmiş olarak gönderilecektir. Koli içerisinde bulunan ürünleri sayfa altında bulunan örnek videodaki gibi dikerek tamamlayacak ve buna göre ambalaj yaparak işlemi tamamlayacaksınız.

Yapılacak Terlikler tek kullanımlık olduğu için çok fazla özen gösterilmesine gerek bulunmamaktadır. Mukavva karışımı bir malzemeden üretilen terlik tabanı ile yine taban malzemesine benzer biraz daha esnek bir malzemenin dikilmesi ile dikiş yapılan izlerin de biye denilen bir kumaş türüyle kapatılması sonucu terlik için dikiş işlemi tamamlanmış olacaktır. Dikişi tamamlanan ürünler üzerinde fazlalık ipin makasla alınması sonrası paketleme sürecine geçilir. Paketleme içinde yine size gönderilecek şeffaf poşetleri kullanmanız ve ağzı kendiliğinden yapışkanlı olan poşete terliği koyarak ağzını düzgün bir şekilde kapatmanız ile süreç tamamlanacaktır.

Paketlemesi tamamlanan ürünler yine düzgün bir biçimde kolilenerek teslim edilecektir. Ürünlerin koli içerisine düzgün bir biçimde konulması gereklidir. Aksi halde kolayca bükülecek, katlanacak bir malzeme yapısına sahip olan ürünler kullanılamaz hale gelecektir. Bu sebeple paketleme işlemi için ayrı bir özen göstermeniz gereklidir.  Terlik dikişi olarak örnek video aşağıda verilmiştir. Videoyu izledikten sonra başvuru yapmanız rica olunur. Videonun iş veren firma ile alakası olmadığından, sadece yapılacak iş için bilgi sahibi olmanız için konulmuş olduğundan lütfen video altına başvuru ve yorum yapmayınız. İş başvuruları sadece bu sayfa altından alınmakta olup, yorum kısmından bilgilerinizi iletebilirsiniz.

18) Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Kurşun Kalem Paketleme işi, özellikle okul dönemlerinde sıkça tüketilen bir kırtasiye malzemesi olan kurşun kalem, üretici firmalar tarafından koli ile evlere teslim edilerek paket ve paket içinde düzineler şeklinde hazırlanması istenir ve buna göre teslim alınmaktadır.

Üretici firma sizinle iletişim kurduktan sonra Ekip sayınız ve iş potansiyelinize göre koli bazında adresinize kurye ile teslimat yapılmaktadır. Kurşun kalem paketleme işi yaz ayları hariç süreklilik arz eden bir ek iştir. Bu nedenle yapacağınız paketleme işine göstereceğiniz özen sonucu firma ile sürekli çalışa bileceksiniz. Ürünler size koli bazında teslim edilecek olup, sizden istenilen kalem uçlarının verilen kalem traş ile açılarak öncelikle 12 adet düzine haline getirilmesidir. Bu aşamada kalem ağacı üzerinde görülen bir çatlak veya kalem ucu açılırken yaşanılan bir aksilik sonucu ürün defolu olarak ayrılacaktır ve kesinlikle bu tip ürünler düzineye dahil edilmeyecektir. Kurşun kalem paketleme işinde adım adım gidilmesi hem pratiklik açısından hemde düzenli çalışa bilmeniz için mantıklı bir adım olacaktır. Öncelikle kalem uçlarının açılması ve kalem ucu açılırken defolu görülen ürünlerin ayrılması ilk aşama için uygun olacaktır. Kalem uçlarının açılması ve defolu ürünlerin ayrılması sonucu artık işiniz daha da kolaylaşacak ve paketleme işine geçebileceksiniz. Öncelikle düzine haline getirilen kalemler verilen düzine paket kağıdına geçirilecektir.

Evde Kurşun Kalem Paketleme işi Nedir – Nasıl Yapılır?

Sıkça tüketilen bir kırtasiye malzemesi olan kurşun kalem, üretici firma tarafından sipariş edilen miktarlarda ve istenilen ağaç türü kullanılarak üretilmektedir. Üretim safhasında üretici firma kurşun kalemleri iki ucu da kapalı olacak halde üretir. Bunun sebebi üretim ve taşınma safhasında üretilen ürünün zarar görmemesi ve tahrip olmamasıdır. Üretilen kurşun kalemler üretim işlemleri sonucu kolilenerek 2. aşama için hazır hale getirilir. Üretici firmaların 2. aşama için gereken titizlik ve paketleme ortamının maliyetli olması sebebi ile hazırlanan ürünler araç ile evlere paketleme işlemi yapılması için teslim edilir. Ürünler koli bazında teslim edilir ve teslim edilen ürünler ile beraber düzine desteleme kağıdı, kalem traş ve paket verilmektedir. Ortalama olarak 1 kolide yaklaşık 150-200 düzine arası kurşun kalem bulunmaktadır.

Düzine yapılan ürünler daha sonra içine 10 düzine sığan paketlere konulacaktır ve paket ağzı kendinden yapışkanlı olduğundan paketin bir daha açılması söz konusu olmayacaktır. Ancak bu aşamada dikkat edilmesi gereken husus, ucu açılmış olan kalemlerin paketlenirken zarar görmemesidir. Bu adımları geçtikten sonra işimiz, paketleri tekrar koliye koyarak son bulacaktır. Zor bir süreç gibi gözükse de aslında pratik ve diğer paketleme işlerine göre daha kazançlı bir iştir. Düzine başına 0,50 kuruş veya 1 lira gibi bir kazanç elde ederseniz.

Sizde evinizde ailenizle yada ekibinizle evde kurşun kalem paketleme işi yapmak isterseniz aşağıda bulunan başvuru alanına gerekli bilgileri girerek yorum kısmından başvuruda bulunabilirsiniz.

17) Evde Kırtasiye Malzemeleri Paketleyerek Para Kazanma

Evde Kırtasiye Malzemeleri Paketleyerek Para Kazanma

Evde Kırtasiye Malzemeleri Paketleme işi, Kırtasiye sektöründe çok fazla tüketilen kalem, silgi ve kalem traş ürünlerinin montaj ve paketleme işlerinden ibaret olup, evde boş vakti olan tecrübeli ve tecrübesiz herkes tarafından yapılabilecek bir iştir.17) Evde Kırtasiye Malzemeleri Paketleme işi Nedir?

Kırtasiye malzemeleri bilindiği gibi okul sezonunda çokça satışı yapılan ürünlerin başında yer almaktadır. Toptancı firmalar tarafından gerek kırtasiyelere gerekse de Kamu sektörü başta olmak üzere bir çok sektöre pazarlaması yapılan bu ürünler için, düşük maliyetli teklifler vermek ürün kalitesini düşüremeyeceği için işçilik maliyetinin düşürülmesi ile firmalara kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle ürettikleri ürünleri koli bazında teslim alan toptancılar, teslim edileceği malzeme için evde montaj ve paketleme işlerini sıkça vermektedir. Kırtasiye ürünleri arasında yer alan paketleme ve montajı yapılacak ürünler nedir diye sorarsanız, bu ürünler genellikle;

 • Tükenmez Kalem
 • Pilot Kalem
 • Silgi
 • Kalem Traş

Kırtasiye malzemelerinin montaj ve paketlemesi genellikle parça halinde Tükenmez kalem ve Pilot kalem olmaktadır. Bu ürünler bilindiği gibi çeşidine göre 3-4 parçanın birleştirilmesi ile meydana gelir. Silgi ise sadece şeffaf ambalaj ile kaplanarak koruma sağlanır. Kalem tıraş montajı ise genellikle 3 parça halindedir ve plastik aksam, metal aksam ve vida olarak montajı yapılmaktadır.

Evde Kırtasiye Malzemeleri Paketlemesi Nasıl Yapılır?

Bu aşamada sırasıyla bilgi vermeyi uygun görüyoruz çünkü bu yönde bir iş almanız halinde işi sorunsuz yapabilmek için bu detayları anlamanız ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gereklidir. Tükenmez ve Pilot Kalemler ile yapılacak işlemler, kalemleri hazır hale getirmek için verilen parçaların birleştirilerek tamamlanmasıdır. Kalem montajları bittikten sonra muhtemelen ürünlerin yanında gönderilecek olan 12 adet yani 1 düzine sığacak şekilde yapılan paketlere konulması gereklidir.

Silgi için yapmanız gereken işlem ise, silgiler için verilecek karton kabın silgi üzerine geçirilmesi ve ardından streç filme benzer bir malzeme ile silgiyi komple saran bir kaplayıcı malzeme ile kaplamaktır. Vakumlama tarzı ile yapılacak bu işlem çok basit bir işlem ancak öncelikle bu işleme elinizin alışması önemlidir.

Kalemtraş montaj işi ise, yukarıda da açıkladığımız gibi genellikle plastik aksam, çelik kesici aksam ve vida olarak ayrı ayrı olmaktadır. Montaj yapmak için plastik aksam üzerine yerleştireceğiniz çelik aksamı vidalayarak tamamlarsınız. Bu iş için tornavida kullanmanızı öneririz. Fakat çelik akşamların bazılarında ve plastik aksam üzerinde bulunan vida yerlerinin bazen hatalı çıkması sonucu montaj işinde sorunlar olabilir. Bu sebeple firma bu şekilde hatalı çıkan ürünlerin montaj edilmesini istemeyebilir.

Kırtasiye Malzemeleri Paketleme işini Nasıl Bulurum?

Eğer bu yönde bir iş yapmak isterseniz talebinizi var ise altta bulunan yorumdan başvuru yapabilir yada kırtasiye sektöründe üretim yapan firmalar ile biraz arama yaparak iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bu yönde paketleme işleri verilmemektedir ancak dilerseniz bu yönde talebi olacak firmaların sizi bulması için sayfa altına başvurunuzu bırakabilirsiniz.

16) Evde Deniz Tuzu Paketleyerek Para Kazanma

Evde Deniz Tuzu Paketleyerek Para Kazanma

Evde Deniz Tuzu Paketleme işi, yapılması çok kolay ve pratik bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlere gönderilen paketleme işleri arasında, hiç bir tecrübe ve bilgi istenmeden kolaylıkla yapabileceğiniz Deniz Tuzu Paketleme işi ile sizde ek gelir elde edebilir, kendinize evinizde yapabileceğiniz bir iş bulabilirsiniz.

Öncelikle deniz tuzu nedir? bu konuda bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım. Deniz tuzu; insan sağlığı için oldukça faydalı olan, içerisinde seksenden fazla mineral içeren günlük hayatta özellikle sofralarımızda kaya tuzu yerine kullanabileceğimiz en sağlıklı ve en yararlı bir tuz çeşididir. Bir çok insanın kullanmakta olduğu kaya tuzunun vücuda verdiği zarar sonrası yapılan araştırmalar ile bulunan ve zararın aksine bir çok faydasının olduğu kanıtlanan deniz tuzu, günümüzde bir çok evde ve mutfaklarda raftaki yerini çoktan almış durumda. Halk tarafından son yıllarda fazlaca bir talep olması deniz tuzunun da satış oranlarını arttırmıştır.

Bu nedenle deniz tuzu başta bir çok aktar ve marketler olmak üzere bir çok yerde satışa sunulmaktadır. Fiyat uygunluğu ve gerekli olan talebin karşılanması amacıyla, bir çok firma ambalajlama kriterine fazla önem göstermemekte ve bunun yerine fiyatı uygun tutmaktadır. Bu sebeple yapılacak paketleme işleri evlere gönderilmekte ve firmalar bu şekilde maliyetlerini yarı yarıya düşürmektedir.

Evde Deniz Tuzu Paketleme Nasıl Yapılır?

Paketleme işlemleri çok basit ve pratiktir. 50 kilogramlık çuvallar ile sizlere gönderilecek ürünleri istenen gramajlarda tartarak yine şeffaf poşetlere konularak paket ağzı üç yerden zımbalanarak kapatılacaktır. Paketleme işi bu şekilde bitirildiğinde yine ambalaj üzerine firma bilgileri içeren yapışkan etiket basılacaktır. Paketleme işi esnasında dikkat etmeniz gereken iki önemli kriter bulunmaktadır. Bunlarda ilki gramaj oranı kesinlikle düşük olmayacaktır ve yapıştırılan etiket simetrik bir şekilde yapıştırılacaktır. Bunların dışında Deniz Tuzu Paketleme işi herkesin yapabileceği kolaylıkta bir iştir.

Türkiye geneli bir çok Şehir’e firmaya gelen siparişler doğrultusunda gönderilecek bu iş imkanı için başvurunuzu yaparken yorum kısmına şehir belirtmeyi unutmayınız. Yapılacak paketleme işinde firma tarafından belirtilen fiyatlama ise 100 adet ürün için 40 TL olarak belirtilmektedir. 1 saatinizi bile almayacak bu işlemde verilen fiyat gerçekten çok uygundur. Gönderimler en az 1000 paketleme için yapılacak olup, paket gramajları genellikle 500 ve 1000 gr olarak yapılmaktadır. Başvurularınızı altta yer alan başvuru formundan yapabilirsiniz.

15) Evde Balık Yemi Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Balık Yemi Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Balık Yemi Paketleme işi, güncel bir paketleme işi olup daha hiç verilmeyen yeni bir iş fırsatı olarak kaşımıza çıkmaktadır. Biraz zor meşakkatli bir iş olan balık yemi paketleme işi Tüm Türkiye için gönderim yapılacaktır. 150 farklı çeşitte olan balık yemi paketleme işi için en az 30 kişiye sürekli iş için ihtiyaç bulunmaktadır.

Evde Balık Yemi Paketleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Evlere gönderilecek olan balık yemi paketleme işi, farklı çeşitte bulunan balık yemlerinin hassas terazi kullanarak belirtilen gramaj oranına göre paketleme yapılmasıdır. Paketler genel itibari ile 50 ile 100 gr arasında olacak ve her gramaj çeşidi için gönderilecek ağzı kapaklı şeffaf poşetler kullanılacaktır. Paket ağzı açılmaması ve balık yemlerinin hava almaması, nemlenmemesi için paket ağzı sıkıca kapatılacak koliye istif belirtilen şekilde yapılacaktır. Paketleme yapılacak ürünler adresinize çuval ile gönderilecektir. Ayrıca küçük bir hassas terazi ve yeterli miktarda şeffaf paket gönderilecektir. Paketleme işi firma tarafından size ulaşılarak ve yapılacak anlaşma sonucu adresinize kargo ile gönderilerek yapılacaktır. Belirtilen süre sonunda ise yine kargo ile gönderilmesi istenmektedir.

Balık yemi paketleme işi yaparken yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle yemin hava almaması ve ağzının açık kalmaması çok önemlidir. Çünkü nemlenen balık yemi küf yaparak kullanılamaz hale geleceğinden firmaya zarar verecektir. Ayrıca içeriğinde bulunan maddeler nedeni ile çok fazla koku yaydığı için, balık yemi paketleme işine başvuracak kişilerin bu kriteri göz önünde bulundurması ve buna göre başvuru yapması önemle rica olunur. Yapacağınız başvurular bu firma tarafından değerlendirilecek ve başvurularınız da özellikle şehir belirtmeniz istenmektedir. Lütfen mağdur olmamanız için firma ile iş detaylarını açıkça konuşun ve pazarlığınızı ve ödeme kriterlerinizi buna göre belirleyiniz.

14) İnstagram Para Kazanma

İnstagram Para Kazanma

İnstagram, yalnızca küçük bir işgücüne sahip bir görüntü paylaşım uygulaması olarak başladı. Modern toplumda makyaj, sosyal ağlar ve görsel medyaya geçişi birleştiren tatlı bir yer buldu. Günümüzde Instagram, her ay fotoğraf ve video yayınlayan 700 milyondan fazla benzersiz aylık kullanıcısı ve 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan En Popüler 15 Sosyal Ağ Sitesi listesinde 7. sırada.

15 saniyelik video paylaşım seçeneğinden ayrı olarak, Instagram’ın bu yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi planladığı yeni özelliklerinden dolayı hepimiz heyecanlıyız: kullanıcının fotoğraf yayınlarında gösterilen hedefli reklamlar.Ücretli reklamlar, para kazanmak için daha fazla şans demektir. Sizde İnstagramı kullanarak para kazanabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: İnstagram Para Kazanmanın 9 Yolu

13) Freelancer Çalışarak Para Kazanma

Freelancer Çalışarak Para Kazanma

Eğer mesleğiniz bilgisayar programcılığı , tasarımcılık , fotografçılık gibi mesleklerse bir freelancer sitesinde reklam vererek para kazanabilirsiniz. Unutmayın ki kimi insan evde kendi ortamında kimisi ise sosyal bir hayatta çalışmayı sever.

Mutlaka Okuyun: Evden Çıkmadan Freelancer Olarak Nasıl Para Kazanılır 

12) Youtube’den Para Kazanmak

Youtube’den Para Kazanmak

Youtube son zamanların en büyük video platformlarından biridir. Özellikle yabancı diliniz varsa yabancı dilde bir kanal açıp çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Türkçe kanallara 1 lira verirken ingilizce kanallara 4 dolar verebılmektedir. Bunun sebebi ingilizcenin tüm dünyanın ortak dili olması ve tbm oranlarıdır. Bu yolla sandığınızdan çok evde youtube ile para kazanabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Youtube Para Kazanma Hakındaki Detaylı Yazımıza Burdan Ulaşabilirsiniz

11) Mobil Uygulamalar İle Para Kazanmak

Mobil Uygulamalar İle Para Kazanmak

Günümüz teknoloji çağında kazanç yolları çeşitliliği gitgide genişlemektedir. Bunlardan biriside evden mobil uygulamalar ile para kazanma yöntemi. Evet cep telefonunuza çeşitli mobil uygulamalar indirerek kazanç sağlıyabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Mobil Uygulamalar İle Para Kazanma Hakkındaki Detaylı Yazımıza Burdan Ulaşabilirsiniz

10) Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazan

Anketler evden para kazanmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu stratejiyi kullanarak tam zamanlı bir işe olmayacak olsanız da, ayın sonunda banka hesabınıza birkaç dolar daha koymanıza yardımcı olacaktır.

Anketler doldurarak para kazanmak için telefonunuzdaki birkaç soruyu cevaplamak oldukça eğlencelidir. 10 dakikadan daha az bir sürede bitirirsiniz ve yaptığınız anket başına 3 ila 10 ABD Doları arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Anket şirketleri size puan kazandırır ve bu puanları bir PayPal nakit ödemesi veya Amazon gibi önde gelen perakendecilerin hediye kartları için takas etme seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Anket doldurmak, çevrimiçi kariyerinize başlamanın mükemmel, düşük riskli bir yoludur.

Mutlaka okuyun: Anket Doldurarak Para Kazanma İpuçları

9) Blog Açın

Blog Aç Para Kazan

Blog ile para kazanma oldukça zevkli bir evden online para kazanma yöntemidir. Herkesin birşeylere merakı vardır. Eğer sizinde merak ettiğiniz bir konu veya konular varsa , onlar hakkında bir blog açıp yazılar girerek sizde bu yöntemle para kazanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Ücretsiz Web Site Açarak Para Kazanmak

8) Özel Ders Verin

Özel Ders Verin

Evinizde özel ders verin ve sahip olduğunuz bilginizi kullanın. Ekstra bir yönünüz yada yeteğiniz varsa örneğin yabancı diliniz yada müzik bilginiz bunu ücret karşılığı evinizde ders olarak isteyenlere verebilir , para kazanabilirsiniz.

Özel ders vermek, bir yandan öğrencilerin bir miktar nakit para kazanması için okurken bir sürü öğrencinin girebileceği bir şeydir. CV’nizde de harika görünür!

7) Çocuk Bakıcılığı

Çocuk Bakıcılığı ile para kazanın

Bir ebeveyn olarak, çığlık atan çocuklarınıza bakmak için para almayı dilediniz mi? Bebek bakımı para kazanmak için kolay bir yoldur ve hemen hemen herkes yapabilir. Herhangi bir resmi eğitime ihtiyacınız yoktur, ancak yaptığınız her şey sizi ebeveynler ve kurumlar için daha dikkat çekici hale getirebilir. Ebeveynlerin çoğu erkeklerden ziyade çocuklarına bakan bir kadın fikrini tercih ettikleri için çocuk bakıcılığı kadınlar için çok uygundur. Zaten zamanınızın büyük çoğunluğunu evde geçiyorsanız, başkalarının çocuklarına evinizde bakarak para kazanabilirsiniz.

6) Yemek Yaparak Para Kazanma

Yemek Yaparak Para Kazanma

Evden para kazanma için diğer bir yol ise evde yemek yapmak ve bunu satmak gelişmekte olan gıda paylaşımı ekonomisinin bir parçasıdır.Yemek yapmakta maharetli iseniz , sizde evde yemek yaparak para kazanabilirsiniz. Günümüzde çalışan kadın sayısı oldukça fazla. Dolasıyla onların yemek yapmaya bulamadığı boş vakite evde sahipseniz, sizde yemek yaparak o yemekleri ücret karşılığı o insanlara satabilirsiniz.

5) Park Yerinizi Kiraya Verin

Park Yerinizi Kiraya Verin

Pahalı otoparklar, sınırlı otopark, trafik, çift sarı çizgiler, otobüs şeritleri, genel trafik sıkışıklığı. Bunlar, uygun bir park yeri arayan sürücülerin karşılaştığı engellerden sadece birkaçı. Ortalama bir arabanın ömrünün% 90’ından fazlasını park ettiği yerde geçirdiğini biliyormuydunuz! Park yerinizi çalışma saatlerinde veya herhangi bir nedenle kullanmıyorsanız, kiraya verebilir bu yöntem ile para kazanabilirsiniz.

4) Otomobilini Kiraya Ver

Otomobilini Kiraya Ver

Para kazanmak için çeşitli uygun fırsatlara sahip olduğumuz bir dünyada yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Küresel ekonomi, son birkaç yılda birçok iniş ve çıkış gördü. Hayatınızda finansal istikrarı sağlamak istiyorsanız, birden fazla gelir akışına sahip olmak idealdir. Teknolojiyi kullanarak para kazanmanın birçok farklı yolu var. En iyi ve en etkili yollardan biri arabanızı kiraya vermektir. Aracınızı kiralamanın en iyi yanlarından biri, fazla çaba harcamanıza gerek kalmamasıdır. Aracınızı kullanmadığınız saatler veya günlerde kiraya vererek para kazabilirsiniz.


3) Yatırım Yaparak Para Kazanın

Yatırım Yaparak Para Kazanın

Nasıl para yatırım yapılacağını bulmaya çalışırken, temel ilkelere başlamak en iyisidir. Herhangi bir finansal danışmanın buna katılacağından eminim.

Bu temel bilgiler arasında yatırımlarınızın hedefini belirlemek ve her bir hedefe en iyi şekilde ulaşmak için nereye para yatıracağınızı belirlemek bulunmaktadır. Yatırım materyallerine yatırım yaparak hatırı sayılır bir kazanç sağlayabilirsiniz. Örnekler Döviz, Altın, Borsa,Bitcoin Vb.

Mutlaka okuyun: Borsada Yatırım Yaparak Kazanma

2) İnternetten Satış Yöntemi İle Para Kazanma

İnternetten Satış Yöntemi İle Para Kazanma

Zaman degişiyor artık insanlar internetten alış veriş yapıyor. Bunada coğumuzun bildiği üzere e-ticaret deniliyor. Öyle çarşıya pazara gideyim alışveriş yapayım eskilerde kaldı:)) İnsanlar artık çoğu zamanlarını internette geçiriyor, çoğu şeylerini internetten yapıyor ve alışveriş artık internet üzerinden dönemeye başladı diyebiliriz.

Bir gitti gidiyor olamayacağınızıda aklınızdan çıkarmayın. Tabiki çözüm yolları var; dropshipping, ikinci el uygulamaları, e-ticaret sitesi, stok fotoğrafçılık vb yöntemlerle, sizde internetten satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: İnternetten Satışta En Karlı Ürünler 

1) 3D Yazıcıyla Para Kazan

3D Yazıcıyla Para Kazan

3D baskının icadı, üretim dünyasına pek çok bakış açısı kazandırdı ve yenilikçi girişimciler için pek çok yeni fırsat yolu yarattı. 3D yazıcıyla para kazanmanın en kolay yollarından biri, yazıcıyla ticari bir hizmet sunmak veya bununla yapılan eşyaları satmaktır. İşletmeler ve bireyler genellikle 3D yazdırma yoluyla üretilen nesneleri ister, ancak donanıma sahip değildir. Ayrıca, yetenekli bir tasarımcı olarak, ürün yapabilir ve bunları satabilirsiniz. Her iki yaklaşımda da, hizmetlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olan güçlü pazar toplulukları bulabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: 3D Yazıcı ile Nasıl Para Kazanılır
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 102 Yorum Var)
 1. Seda Turan dedi ki:

  Böyle konularda bu kadar güzel anlatımlarla bilgilendirilmek güzel hele ki harkesin para ve finans konularında bu denli desteğe ihtiyacı olduğu bu zamanda çok teşekkürler

 2. Mehmet Cankurt dedi ki:

  Çok faydalı oldu tam istediğim. Bu tarz bilgilerin herkese ihtiyacı var. çok teşekkür eder.

 3. yunus emre dedi ki:

  güzel maddeler olmuş birkaç tane daha eklenirse ve uzatılırsa daha iyi olacaktır.

 4. izomania dedi ki:

  Bu liste biraz daha uzayabilir. Ben freelancer olarak para kazanmaktayım, fakat artık freelancer sektörüne bile ekonomi vurmuş durumdadır. İnşallah daha iyi günler göreceğiz. Bu arada içeriğimniz gerçekten faydalı bir içeriktir, hiç bir bilgisi olmayanlar için güzel kaynak.

 5. mehmet dedi ki:

  bilgilendirici makale için teşekkürler. tek solukta okudum 🙂

 6. mstcnmdn dedi ki:

  Çok faydalı ve güzel maddelere değinilmiş, emeğinize sağlık. Teşekkürler.

 7. Ercan dedi ki:

  Hepsi ticari anlamda kullanabilir fikirler ayrıca küçük yatırımcılar içinde güzel bir rehber olmuş.

 8. gokhan dedi ki:

  otomobilimi kiraya vermek konusunu düşünmüyor değilim aslında diğer yollarda güzele benziyor.

 9. mustafa dedi ki:

  Çok faydalı bilgiler var . Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 10. Emir Bacanak dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş kaleminize sağlık. Benim önerilerim blog yazmaktır biraz uğraştırır ancak uzun vadede güzel kazandırır. Ancak ben yazı yazamam diyorsanız ya da bekleyemem o kadar diyorsanız internetten satış yaparak para kazanmayı da deneyebilirsiniz.

 11. kerem dedi ki:

  eğer web sitesi yapabiliyorsanız sitede bahsedildiği gibi freelancer olarakçok karlı işler yapmanız mevcut tavsiye ederim

 12. Demir Demir dedi ki:

  Evde oturarak para kazanma oldukca acik bir yonerge ve iş olanagi baya aciktir.
  Freelance calisan sayisi oldukca fazla bunu sadece dusunurekte elde edebilirsiniz cunku
  Her iş insanin kendisine kalmis. Evden para kazanma oldukca basit. Ek Gelir Kapisidir.

 13. Resul dedi ki:

  Tam aradığım bilgiler bunlar. Teşekkrüelr admin, münnettar kaldım.

 14. sefer dedi ki:

  hepsi de gerçekten önemli ve kazanç bakımından yapılması gereken öneriler bir kaç tanesini denedim olumlu sonuç aldım

 15. Cüneyt ilgi dedi ki:

  konudada bahsedildiği gibi evden para kazanmaktaki amaç özellikle freelancer olarak çalışabilmektedir websitesi yapabilir tasarımlar yapabiliriz ve gayet güzel para kazanabiliriz

 16. aylabkmz dedi ki:

  faydalı ve hepsi de gerçekten güzel bir kaç tanesini denedim olumlu sonuç aldım teşekkürler admin güzel bir rehber olmuş.

 17. Serkan dedi ki:

  gerçekten küçük yatırımlar yaparak ve biraz araştırma yaparak para kazanabilirsiniz

 18. nazım dedi ki:

  instagramdan satış favorim gerçekten yararlı bir makale olmuş teşekkürler

 19. Merve dedi ki:

  Çok etkili olmuş bu makale. Çok iyi yolları var evden para kazanmanın. Teşekkür ediyorum. Çoğu şık aklımda inşallah hepsini uygulayabilirim.

 20. sylar dedi ki:

  güzel makale. para kazanma fikri için yönlendirici..

 21. özcan sarıca dedi ki:

  Çok güzel ve bilgi verici bir makale teşekkürler

 22. Suat dedi ki:

  İnsanlara farklı seçenekler sunan faydalı bir yazı olmuş. Emeğinize Sağlık

 23. Berk dedi ki:

  Faydalı bir yazı olmuş. Elinize sağlık…

 24. Atilla dedi ki:

  Gerçekten de etkileyici bir makale olmuş az yatırımla iyi paralar kazanılabiliyormuş

  1. Ömer Faruk dedi ki:

   Gerçekten mükemmel bir makale. Herşey detayıyla anlatılmış, ayrıca bir çok para kazanma seçeneği sunulmuş.

 25. gizemkkr dedi ki:

  Özellikle freelancer olanlar için evden çalışmak çok güzel bir fikir bence.. Onun dışında otopark kiralama da mantıklı geldi….

 26. Cihan Manap dedi ki:

  harika bir makale olmuş bence herkesin okuması ve uygulaması gereken konulara değinmişsiniz. teşekkürler.

 27. adanalı dedi ki:

  çok güzel ve faydalı bir bilgi olmuş.Cidden de böyle işlerden para kazananlar var.Bende deneyeceğim

 28. İsmail çağrı kahraman dedi ki:

  Sizin sayenizde instagramdan satış yaparak para kazanmaya başladım çok teşekkürler

 29. batuhan dedi ki:

  gerçekten çok faydalı yararlı bir yazı olmuş evden para kazanmak isteyenler için.

 30. Tuğrul dedi ki:

  Çok güzel fikirler bulunuyor. Freelancer olarak kazanç sağlamak isteyenler için güzel bir içerik oluşturulmuş.

 31. Bora dedi ki:

  Güzel anlatımlar olmuş, oldukça faydalı. Herkes mutlaka kendine deneyecek birini seçecektir.

 32. Ahmet dedi ki:

  Faydalı bir içerik olmuş tavsiye ederim Devamını Dört gözle bekliyorum Çok Teşekkür ederim

  1. Arda Köse dedi ki:

   Evet çok doğru

 33. sefa dedi ki:

  Evde 6 senedir oturan kardeşim için bu taktiklerinizi uygulayacağım yardımcı olduğunuz teşekkürler 🙂

 34. samet demir dedi ki:

  Freelance olarak çalışmaktayım. 3D yazıcı tavsiyenizi dikkate alacagım. Yazıda ki değerli tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

 35. mehmet çiçek dedi ki:

  anket doldurarak zamanında güzel paralar kazanmıştım. bu yazı bana başka yollarda gösterdi.

 36. Emre dedi ki:

  3D yazıcıyla para kazanma işine giren bir arkadaşım vardı ben gerçekten bu işten para kazanılacağını sanmazdım ama araçların eskiyen plastik düğmelerini üretip satmaya başlayınca gerçekten bu işlerde güzel para olduğunu anladım.

 37. Özbey dedi ki:

  Çalışmaktan daha iyi oturduğun yerden para kazanıyosun beb kullanıyorum şiddetle tavsiyemdir iyi paralar diliyorum

 38. Arda Köse dedi ki:

  Çok güzel yararlı bir site olmuş elinize emeğinize sağlık bu konular hakkında daha çok bilgi sahibi edindirdiğiniz için teşekkürler.

 39. Sezgin dedi ki:

  Evden oturarak gerekse siteler uygulamalar uzerinden az bi miktarda paralar kazanabiliniyor tabi ki bu belki elektrik su faturanıza ödeyebilirsiniz bu paralarla daha fazla kazanmak isterseniz yaratıcı bir fikriniz olması lazım kimisi internet üzerinden site kurar kimisi bir makina alır aklında tasarladiklari ortaya çıkarır zengin etmez ama yinede parasız kalmazsınız evinize katkı olur

 40. Ahmet dedi ki:

  Faydali ve guzel oneriler sunulmus herkes kendisine uyani degerlendirebilir

 41. Erdal Yiğiter dedi ki:

  Hepsi çok değerli bilgiler, evden yapılabilecek yüzlerce iş fikri belirtilmiş, ilgi alanına göre seçilip o yolda ilerlenebilir.

 42. Faruk Atar dedi ki:

  Çok yararlı makale bu işlemlerle para kazabilirsiniz özellikle satış e ticaret önerisi süper

 43. Furkan D dedi ki:

  Faydalı ve güzel bilgiler içeren bir makale elinize sağlık. Teşekkürler.

 44. Furkan D dedi ki:

  Güzel ve yararlı bilgiler bulunuyor, emeğinize sağlık teşekkür ederim.

 45. Meltem dedi ki:

  Uzun süredir ek gelir elde etmek amacıyla evden para kazanma yollarını araştırıyordum. Yazı gerçekten de çok akıcı ve yararlı olmuş.

 46. Berkay dedi ki:

  Yararlı ve hızlı kazanç sağlayabilecek bilgiler. Araştırmadan önce bu işlerle hayatta para kazanılamaz sanırdım ancak bu konudan sonra fikrim değişti. Emeğinize sağlık.

 47. Duygu dedi ki:

  Evden para kazanma fikri gerçekten çok hoş. Üstelik bunu yaparken kesinlikle keyifli vakitler geçirebiliriz. Evden para kazanmak isteyen herkesin bu yazıyı okumasını tavsiye ediyorum.

 48. Hakan dedi ki:

  Öncelikle konu içerik itibariyle çok faydalı, bunlar içerisinde özgün çalışabilen arkadaşlar varsa youtube tercih etmelidir.

 49. adem dedi ki:

  Güzel anlatımlar olmuş, oldukça faydalı. Herkes mutlaka kendine deneyecek birini seçecektir….

 50. Duygu dedi ki:

  Evde para kazanma fikri gerçekten çok güzel ve keyifli. Üstelik para kazanmanın da birçok yöntemi mevcut. Evde para kazanmak isteyen herkes bu yazıya kesinlikle göz atmalı.

 51. Taha Turhan dedi ki:

  Çok açıklayıcı bir makale olmuş bu maddelerden size uygun olanı seçip uygulamaya başlayarak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz

 52. Batuhan dedi ki:

  kaliteli ve fayda sağlayacak bir yazı olmuş teşekkür ederim.diğer yazılarınızı da tavsiye ederim

 53. Ahmet Emir dedi ki:

  Merhabalar çok güzel anlatmışsınız çok teşekkür ederiz çok yararlı bilgiler var ve çok kazandıracak yöntemler

 54. hakan dedi ki:

  Ülkemizde en revaçta ola yöntem youtube üzerinden kazanç sağlamaya çalışmak. Bu yönde çalışanlar ve diğer yöntemleri kullananlar için faydalı bir makale olmuş. Tebrikler

 55. Muhammed velid dedi ki:

  Değerli bilgiler için çok teşekkür ediyorum ilerleyen zamanlarda yararını görmek dileğiyle sağlıcakla kalın 🙂

 56. Oğuzhan Yılmaz dedi ki:

  Denedik çevremize de önerdik gayet başarılı ve faydalı bulduk.

 57. emre1908 dedi ki:

  bu konuda fazla bilgiye sahip değildim herşey için teşekkür ederim.

 58. tuna dedi ki:

  evden para kazanma fikri için teşekkürler.Bu işte yıllardır uğraşıyorum neredeyse her yöntemden bahsedilmiş.

 59. BERK CAN dedi ki:

  Bence bunlardan en karlısı 3D yazıcı ile para kazanmak. Çünkü ülkemizde üretim eksikliği olduğu için çok kazandıracaktır.

 60. Salim dedi ki:

  Cidden Kaliteli yazı olmuş tavsiye ederim size de sitenin diğer yazılarıda faydalı

 61. Edip çarpar dedi ki:

  Evden para kazanma çok hoş fikirler veriyor denemesi kolay farklı farklı kazanç yolları gösteriyor

 62. mehmet dedi ki:

  ilgi alanımıza göre seçip o konu üzerinde ilerleyeceğimiz çeşitli seçenekler eklenmiş, gayet yararlı..

 63. FİKRİ CAN KARADABAN dedi ki:

  HARİKA BİR SİTE EVDEN PARA KAZAMANIN KOLAY BİR ŞEKİLDE NASIL KAZANILDIĞINI GÖSTERİYOR.EVDE PARA KAZANMAK İSTEYEN HERKES BU SİTEYE BASIN DERİM HARİKA BİR SİTE.

 64. FİKRİ CAN KARADABAN dedi ki:

  SİTEYİ BANA BİR ARKADAŞIM TAVSİYE ETTİ.İYİKİDE ETTİ ÇOK İŞİME YARADI SAĞOLSUN.EVDE OTURUP KOLAYCA PARA KAZANABİLİYORUM BU SİTE SAYESİNDE ARKADAŞIMI ÇOK SEVİYORUM BU SİTEYİ İYİKİ BANA TAVSİYE ETMİŞ BENDE SİZLERE TAVSİYE EDİYORUM.

 65. Naim Arslan dedi ki:

  seçenek paledi çok tutulmuş hepside günümüz şartlarında önemli yerlerde.

 66. beyazvezir dedi ki:

  yourube ve instagram özellikle günümüzde en çok para kazandıran uygulamalar. makale başarılı

 67. Rıdvan dedi ki:

  Çok güzel ve yaralı bir makale/ blog olmuş.Internetten para kazanmak isteyen kişilerin mutlaka bu makaleye göz atması gerekir

  1. Merve dedi ki:

   Her soruma cevap buldum her şey çok faydalı, fazlasıyla yararlı bir blog teşekkürler

 68. Gamze dedi ki:

  Çok ilginç ve faydalı bilgiler mevcut kişinin yeteceğine bakış açısına göre değerlendirilebilir.

 69. Merve dedi ki:

  Gerçekten harika bir site öneriyle geldim aradığım her şeyi buldum müthiş tebrikler..

 70. 5Dortgen dedi ki:

  Aradığım tüm soruların cevabını bu sitede bulabiliyorum. Gerçekten çok başarılılar

 71. 5Dortgen dedi ki:

  Para kazanma yollarını öğrenmek için bir çok araşitırma yaptım. Bu site içlerinden en iyisi diyebilirim. Her türlü bilgiye kolayca ulaştım

 72. Zafer taşpınar dedi ki:

  Birbirinden güzel bilgileri derlemişsiniz emeğinize sağlık. Bende aşçılığa merak saldım. Halk eğitimden eğitim alıp evde ek iş olarak yöresel yemekler yapmayı düşünüyorum

 73. Songül dedi ki:

  Yani insanlara evdede baska alternatif is olanakları sunarak evden cikamama durumu olan kisilerin faydalanması acisindan harika bilgiler verilmiş emeginize sağlık

 74. Songül dedi ki:

  Hani insanlar nasil evden para kazanirim sorusuna en iyi sekilde cevap vereceği bir site

 75. tuna dedi ki:

  evden para kazandan yolları çok güze bir şekilde anlatılmış teşekkürler parateorisi

 76. tuna dedi ki:

  bu aralar birkaç tanesini denemeyi düşünüyorum gayet işe yararlar

 77. Mrv519 dedi ki:

  Gerçekten çok faydalı bir makale olmuş teşekkür ederim.

 78. Mrv519 dedi ki:

  Bu yazı sayesinde bir sürü uygulama hakkında bilgi sahibi oldum.

 79. theademc dedi ki:

  Bayadır aradığım bir yazı çok faydalı olduğundan kesinlikle eminim.

 80. theademc dedi ki:

  Sizde internetten para kazanmak istiyorsanız kesinlikle yazılanları deneyin pizra.com dan küçük görevler karşılığında para kazanabilirsiniz.

  1. Emirhan Çınar dedi ki:

   Aynen pizra sitesi para kazandıran aktif bir sitedir ve çok kullanışlıdır.

 81. siroguz dedi ki:

  Faydalı bir konu olmuş, bizlerler ile paylaştığınız için minnetarız, herkese tavsiye ederim.

 82. Binnaz dedi ki:

  Çok güzel bir makale olmuş açık ve net bilgilendirici özellikle çalışmayan insanlar için veya çalışanlar içinde ek gelir kaynağı emeğinize sağlık

 83. Emirhan Çınar dedi ki:

  İnternette en faydalı ve ödemelerini düzenli yapan siteden para kazanabilirsiniz pizra.com

 84. emre1908 dedi ki:

  evden para kazanmayı seven arkadaşlar için faydalı bir yazı olmuş. tebrik ederim.

 85. emre1908 dedi ki:

  böyle kolay bi şekilde para kazanmayı seven arkadaşlar için yararlı bir yazı olmuş.

 86. Kadir POTUK dedi ki:

  Burada okuduklarım gerçekten değerli ve önemli bilgiler yazanların ellerine sağlık.

 87. Batuhan254 dedi ki:

  bilgi verici faydalı bir makale gerçekten kaliteli bir içerik bu şekilde insanlara evden para kazanmayı daha iyi aşılayabiliriz.

 88. sevkan dedi ki:

  Gerçekten işe yarar yöntemler bir iki tanesini uygulamayı düşünüyorum

 89. dionz dedi ki:

  Gayet bilgilendirici bir yazıydı elinize sağlık.

 90. Fevzi dedi ki:

  Faydalı bir konu olmuş, bizlerler ile paylaştığınız için minnetarız, herkese tavsiye ederim.

 91. Kaan dedi ki:

  Ek gelir için çok güzel yararlı bir site olmuş elinize emeğinize sağlık bu konular hakkında daha çok bilgi sahibi edindirdiğiniz için teşekkürler.

 92. Ümmühan dedi ki:

  Evde para kazanmakla ilgili pek çok site ve uygulama araştırıp inceliyorum. Bu makaleyi çok faydalı buldum. Önerileri mutlaka değerlendireceğim 👍🎉

 93. Kaan dedi ki:

  Gayet güzel bir sistem evde ek iş yapmak için yeni fikirler sunuyor

 94. Birprenses dedi ki:

  Harika bilgiler veriyorsunuz geleceğe yönelik emin adımlarla bilgilenerek bunları bilerek ilerlemek bizlere fayda sağlayacaktır eminim ki . Başarılı olmanın yolu burdan geciyor

 95. Aykut dedi ki:

  güzel bir yazı bir kaç yöntemi denemek için işe koyuldum bile.

 96. Sıla Nur dedi ki:

  Çok güzel yararlı bir site olmuş elinize emeğinize sağlık bu konular hakkında daha çok bilgi sahibi edindirdiğiniz için teşekkürler para teorisi 🙏🏻

 97. Sıla Nur dedi ki:

  Gerçekten işe yarar yöntemler bir iki tanesini uygulamayı düşünüyorum

 98. Kaydolhh dedi ki:

  İnternet üzerinden para kazanma gibi birçok şeyi anlamışsınız gerçekten mükkemmel beğendim. Böyle sitelerin gelişmesi gerek

BİR YORUM YAZ