Parateorisi

Fibabanka Müşteri Hizmetlerine Bağlanma
Yazar: -16 Nisan 2020
127

 

Bankaların müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda birçok sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu sıkıntıların başlıca sebepleri sıra bekleme aşamasıdır. Banka müşterileri telefon bankacılığını aradıktan sonra müşteri temsilcisiyle görüşmek için bazı zamanlar sıra beklemektedir. Üstelik bu duruma müşteri temsilcisine nasıl bağlanacağını bilmeyen kişiler eklendiğinde müşterilerin zamanı bir hayli kaybolmaktadır. Bu durumu engellemek için mesai saatleri dışında arama yaparak ve müşteri temsilcisine en kısa yoldan nasıl bağlanacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Fibabanka müşteri hizmetlerine bağlanmak için şu yolları izleyebilirsiniz.

  • Öncelikle Fibabanka numarası olan 0850 222 77 77 numarasını aramanız gerekmektedir. 
  • Numarayı aradıktan sonra beklemeden direk olarak müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız 7 rakamını tuşlamanız gerekmektedir.
  • Tuşladıktan sonra müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Fibabanka müşteri temsilcisine bu yolu izleyerek kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bazı zamanlar yoğunluk olup sizi sıraya alabilirler. Bu nedenle mesai saatleri dışında ararsanız daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri içerisinden birçok işlem yapılabildiği için gün içerisinde binlerce banka müşterisi bu numarayı aramaktadır.

Fibabanka Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemler Yapılabilir?

Günümüzde banka müşterilerinin telefon bankacılığını kullanmasının en önemli nedeni şubeye gitmek istememesi ve işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde halletmek istemesidir. Bu sayede banka şubelerinde yoğunluk oluşmadan müşteriler oturdukları yerden işlemlerini kolaylıkla halledebilmektedir. Telefon bankacılığı, genellikle çoğunluk tarafından yapılmak istenen işlemler için ve sıkça karşılaşılan sorunlar adına müşterilerin hemen bilgi alabilmesi adına kurulmuştur. Müşterilerin daha spesifik sorunları ortaya çıktığında duruma göre şubeye gidilmesi gerekmektedir. Müşteri hizmetleri üzerinden yapabileceğiniz birçok işlem bulunur. Bu işlemler;

  • Kayıp ve çalıntı bildirimi
  • Bankacılık işlemleri
  • Kredi kartı işlemleri
  • Yatırım ile ilgili işlemler
  • Banka hizmetleri hakkında bilgilendirmeler
  • Şifre işlemleri
  • Müşteri temsilcisine bağlanmak

Fibabanka müşteri hizmetlerine bağlanarak yapabileceğiniz işlemler bunlardır. Müşteri temsilcisine bağlanarak spesifik konularla alakalı bilgiler alabilirsiniz. Basit ve çözülmesi kolay oluğunu düşündüğünüz tüm sorunlar için telefon bankacılığını güvenle kullanabilirsiniz. Bazı durumlarda müşterilerin şubeden imza vermesi gereken durumlar olabiliyor. Bu tür durumlarda telefon bankacılığı yetersiz kalmaktadır. Ciddi ve bulunmanız gereken sorunlarda şubeye gitmeniz gerekli olabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ