Parateorisi

İŞ BANKASI İŞ CEP MOBİL UYGULAMASI
Yazar: -30 Ocak 2020
146

Türkiye’nin en eski ve en köklü Bankası olan iş Bankası, müşterilerinin işlemlerini daha kolay bir şekilde yapabilmesi için bankacılık işlemlerini her geçen gün daha kolay hale getirmektedir. Akıllı cep telefonlarına 1 dakika içerisinde indirilebilen iş cep mobil uygulaması ile banka şubesine gitmeden rahatlıkla birçok bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. bu makalemizde İşCep mobil uygulaması kullanılarak hangi bankacılık işlemlerinin yapılabileceği hakkında bilgiler aktaracağız.

Banka şubesine gitmeden, bütün bankacılık işlemleri olmasa da bazı işlemler kolaylıkla mobil uygulama kullanılarak rahatlıkla yapılabilr. Bu sayede hem bankaların hemde banka müşterilerinin iş yükü hafiflemektedir. Banka şubesinden EFT ya da HAVALE işlemi yapmak ekstreden ücret ödemeye tabii iken bu işlemleri mobil uygulama kullanılarak yapıldığı takdirde çok daha az ücret ödenmektedir.

İş Cep mobil uygulaması ile yapılabilen bankacılık işlemleri

İlk yapılması gereken app store ya da play store kullanılarak iş cep mobil uygulamasını indirmektir. Daha sonra T.C. kimlik numaranız ya da banka müşteri hesap numaranızı kullanarak 6 haneli bir şifre oluşturup uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anadolu hayat bireysel emeklilik hesabı olanlar banka şubesine gitmeden mobil uygulamayı kullanarak bireysel emeklilik ödemelerini gerçekleştirebilirler. Bunu yapmak için mobil cep uygulamasının ana sayfasından BİZE ULAŞIN kısmını tıklayıp, bankanın müşteri temsilcisine bağlanıp bireysel emeklilik ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

EFT işlemlerinizi sadece 6,5 lira EFT ücreti ödeyerek çok kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde iş bankasının başka bir şubesine havale işlemi gerçekleştirmek için sadece 3,5 TL havale masrafı ödeyerek banka şubesinde sıra beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

İş bankasına ait kredi kartlarınızın ya da başka bankalara ait Kredi kartlarının ödemelerine mobil uygulama sayesinde ödeyebilirsiniz.

Elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, internet, trafik cezası gibi faturaları ödemeler kısmından anında ödeyebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ