Parateorisi

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı
Yazar: -30 Eylül 2019
256

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı hakķında bilgilenelim. Özelikle Üniversite okuyanlar için verilmektedir.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru

İş bankası öğrenci kredi kartı hatırı sayılır bir sayıda öğrenci tarafınca kullanılmaktadır İşte üniversiteli kartında tanımlanan işlem ücreti yok özelliği öğrencileri sevindiren şık özellikler arasında yer almakta. Gecikme faizi oranı olarak belirledikleri 2.62’lik oran yüksek olsa da dikkatli harcamalara her zaman düşük bir miktar. Bu arada bu kartı alabilmeniz için 25 yaşından küçük olmanız gerektiğinide belirtelim. İş Bankası şubesine öğrenci belgenizle giderek başvurabilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartı Limitimi Arttırabilir Miyim?

İş Bankası işte üniversiteli kampanyası dâhilinde öğrenci kredi kartı limitinin 400 TL olması bu oranda kalacağı anlamına gelmez. Kredi kartı ekstrenizi düzenli ödemeniz halinde bu durum olmayacaktır. Tıpkı kredi notu şeklinde. Sizin ödediğiniz faturalar ya da kredi borçları bir sonraki kredi çekme notunuzu belirliyor. Kredi notunuz ne kadar yüksek bankalarda işlem kaliteniz o kadar iyi demektir.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartının Avantajları nedir?

İş Bankasının Öğrenciye verdiği kredi kartı bununla birlikte Maximum Kart kampanyalarını da kapsamaktadır. Aslına bakarsak öğrenci kredi kartı ibaresi sizleri yanıltmasın, düzgüsel kredi kartlarının tüm avantajlarından faydalanabiliyorsunuz. Reklamlarda da denk geldiğiniz üzere İş Bankası Maximum karta haiz olanlar belirli taksit imkânlarından da faydalanabiliyorlar ve alışveriş yaparken de maxi puan kazanabiliyorsunuz.

Öğrenciler İçin Vazgeçilmez Bir Özellik

İş Bankasının verdiği kredi kartının bir öteki özelliği de müze kartı olarak kullanılabilmesidir. Öğrenciler için vazgeçilmez bir özellik. Maksimum gezmeye vaktinizin olduğu boş dönemler üniversite dönemleridir.

Sınav aralarında gez gör dünyayı sistemini uygula gezilmedik müze bırakma. Müze kartı avantajları ile ücretsiz gezebileceğinizi de unutmayın. Müze kartı her yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafınca verilmektedir.

İş Bankası İşte Üniversiteli Öğrenci kredi kartı ilk yıl kart ücreti almazken, daha sonraki yıllarda bu ücreti senelik 20 lira şeklinde belirlemiştir.

İşte Üniversiteli Öğrenci Kredi Kartı senelik Kart Ücreti: 20 TL

https://youtu.be/s0rl0c2D_w8
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 6 Yorum Var)
 1. Bekir dedi ki:

  İş bankasının üniversiteli öğrenciler için çıkarttığı kredi kartı bence uygun. Çünkü senelik kart ücreti oldukça düşük.

 2. Yahya dedi ki:

  Çok faydalı ve ekonomik teşekkürler İş Bankası

 3. Reyhan dedi ki:

  Yıllık aidatı en düşük kart bence öğrenciler için gayet kullanışlı

 4. İş Bankası gerçekten kredi kartı konusunda öncü bir bankadır. Kampanya ve üye iş yeri yelpazesi ile de göz doldurur. Hele ki öğrenciler için tam bir nimet! Kaleminize sağlık.

 5. Larry Fox dedi ki:

  Bankalardan başarılı bir şekilde kredi almayı denediniz mi? Acilen borç almak için paraya ihtiyacınız var? Kendi işinizi büyütmek veya kurmak için para mı ihtiyacınız var? İngiltere’nin önde gelen kredi şirketlerinden birinden borç alın.

 6. mehmet dedi ki:

  öğrenciler için bence en iyi kart bu. Aidatı da gayet iyi

BİR YORUM YAZ