Parateorisi

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: -01 Ekim 2019
202

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

Kredi kartı almak isteyen herkes için avantajlı bir süreç oluşturan, her zaman için hizmet alabilmelerini destekleyen çalışmalar yapılıyor. An itibariyle binlerce kişi için İş Bankası tarafından özellikle üniversitelilerin yararlanabileceği şekilde bir kredi kartı dağıtım süreci gerçekleşiyor.

Telefondan ve tabletten de web sitesine veya direkt olarak müşteriler için oluşturulan mobil uygulamaya giriş yaparak kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Bu süreçte her bir müşteriye kişisel bilgileri üzerinden kart talepleri için hizmet veriliyor.

Öğrenciler İş Bankası Kredi Kartını Nasıl Alabilir?

İş’te Üniversiteli olarak tanımlanan kart yapısına uygun şekilde başvuruda bulunmak isteyen müşterilerin direkt olarak Maximum kart için kişisel bilgilerini belirtmeleri gerekiyor. Buna ek olarak eğer SMS yoluyla bir başvuruda bulunmak isteniyorsa doğrudan ÜNİK boşluk T.C. kimlik numarası olacak şekilde bir metin hazırlanmalı ve 4402 numaralı hatta mesaj olarak gönderilmelidir.

SMS Üzerinden Yapılacak Başvurular

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu için sms üzerinden yapılacak başvurular da online işlemler sayfasındaki ve şubelere gidilerek yapılacak olan işlemlerdeki gibi hızlı bir şekilde denetlenir ve sonuçlanır. Bu nedenle tüm yöntemlerden faydalanabilir, çok kısa bir süre içerisinde de canlı destekten faydalanabilirsiniz. Eğer isterseniz müşteri hizmetlerinden de güncel telefon numaraları aracılığıyla ÜNİ İş Bankası kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Online ödeme faaliyetlerinin binlerce kişi tarafından mobil uygulamalardan ve internet sitelerinden yapılabildiği gibi, online işlemler sayfasından kart talebinde de bulunulabiliyor. Direkt olarak İş Bankası resmi sitesine giriş yapılması, kart için hemen başvur butonuna tıklanması gerekiyor.

Bu sayfa bünyesinde müşterilerden özellikle hangi kartı satın almak istediklerine bağlı olarak bir seçim yapmaları istenecektir. Aynı zamanda isim, soy isim, hesap için e- posta adresi ve telefon numarası bilgilerine ek olarak T.C. kimlik numarası da talep edilecektir. Tüm bu bilgilerle birlikte direkt olarak İş Bankası için kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 6 Yorum Var)
 1. Mehmet Coşan dedi ki:

  Çok çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için ben de tam de iş bankası kredi kartı başvuruyu bilmiyordum şimdi öğrendim çok çok teşekkürler

 2. hamza dedi ki:

  her universite ogrencisi kredi kati basvuru yapabilir muthis bir sey

 3. Aylin dedi ki:

  Üniversite öğrencilerinin böyle bir haktan faydalanıyor olması çok güzel

 4. Taki dedi ki:

  Gerçekten Müthiş Bir Şey Ben Bir Öğrenci Olarak Bundan Yararlanacağım

 5. yusuf dedi ki:

  1 yıl sonra kart aidatı kesebiliyor.Her yıl öğrenci belgesi getirmenizi istiyor.Tavsiye etmiyorum.

 6. Görkem CAN dedi ki:

  İş Bankası bir banka olarak yoğunluğu az olan bankalardan. Tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ