Parateorisi

Kahvecilik Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar 2020
Yazar: -07 Mayıs 2019
143
Kahve bayiliği veren firmalar 2020
2020 kahve Franchising Veren Firmalar

Kahve dünya genelinde herkes tarafından sevilen bir içecek türüdür ve şuanda kahve çeşitleri saymakla bitmez her yaşa hitap eden kahve çeşitleri bulunduğu gibi her alışveriş merkezleri çevresinde ve işlek caddelerde kahve içebileceğiniz kahve dükkanları bulunmaktadır. Sizde eğer bu kahvecilik sektörüne girmek istiyorsanız bayilik veya franchising veren kahvecilik firmaları vardır. Bu iş için fazla sermayeye gerekte yoktur. 

Tek yapmanız gereken sizlere aşağıda belirtilen ve sizin sermayenize uyan firmalarla anlaşmanız ve sektöre ilk adımınızı atmanızdır. Kahvecilik sektörü oldukça kârlı bir iş fikri olabilir. Nedeni ise kahve türlerinin günümüzde çok yaygın olması ve gencinden yaşlısına her yaştan insanın sevdiği bir içecek olduğu için sizin içinde kârlı bir iş fikri olacaktır. Aşağıda kahvecilik bayiliği veren firmalar başlıklar halinde belirtilmiştir.

1-Sokak Kahvecisi Bayilik ve Franchising

İzmir merkezli olan sokak kahvecisi tüm Türkiye’ye yayılarak marka değerini büyütmek istemektedir. Firma sizden bayilik için ücret talep etmemektedir. Ancak sizlere bayilik vermek için bazı şartlar sunuyor bu şartlar ise;

  • Donanımlı bir kahve dükkanı oluşturmanız
  • İş yerinizi işlek cadde de açmak gibi bazı şartlar sunuyor. Detaylı bilgiler firmanın web sitesinde sunulmuştur.

2- Kahve Deryası Bayilik ve Franchising

Müşterilerine karşı saygılı bir firma olarak bilinen şirket Türkiye genelinde 98 şubesi bulunuyor. Kahve Deryası sizden bayilik için 30 bin dolar talep ediyor. Firma sizden 200 metrekarelik bir dükkan açmanızı istiyor ve 80 metrekaresi dışarıda 120 metrekaresi iç kısım için bir alan istiyor.

3-Fine Coffee Bayilik ve Franchising

2008 yılından beri kahvecilik sektöründe olan Fine Coffee bayilik vererek büyümeye devam ediyor. Firma bayilik için sizden 80 bin lira talep ediyor. Şirket sizden alışveriş merkezleri veya yoğun caddelere açmanızı istiyor.

4- To Die For Coffee Bayilik ve Franchising

İngiltere merkezli olan şirket Türkiye’de de faaliyet göstermektedir. Girişimcilerden 100 bin lira talep eden firma yatırımınızın 12 ile 24 ay içinde size geri döneceğini garanti ediyor. Şirketin şuanda 5 şubesi bulunuyor ve Türkiye’de hedeflenen şube sayısının 10 olduğunu belirtmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ