Parateorisi

Ücretsiz Web Site Açarak Para Kazanmak
Yazar: -07 Kasım 2019
175

Günümüzde şartlar artık eskisi gibi olmadığı kaçınılmaz bir gerçektir. Eskiden kolay olan bazı şeyler bu dönemde artık zorlaşmış ve zahmetli hale gelmiştir. Ama eski zamanlarda ekonomik açıdan zor günler yaşansa da günümüzde teknolojinin ve reklamcılık sektörünün gelişmesi ile dezavantajlı durum, avantajlı durum hale gelmiştir. Ücretsiz Web Site Açarak Para Kazanmak Konusundaki aşağıdaki yazımız umarım size yardımcı olacaktır.

Ücretsiz Web Site Açarak Nasıl Para Kazanılır

Ücretsiz WebSitesi Açarak Ayda300400TL Kazanmak

Nitekim, para kazanmak ya da hiç olmaz ise yan gelir sağlamak isteyen insanlar artık internet ortamı ile daha kolay bu isteklerini yerine getirebilir duruma gelmişlerdir. Bunun için gereken tek şey sadece biraz merak ve araştırmadır. Nitekim en basitinden bir Web Sitesi açarak yayınladığınız bir yazıdan yıllarca para kazanabilirsiniz. Bu durum artık günümüzde insanlar ilgi çekici görünüyor. 

Ücretsiz WebSite Açmak

Ücretsiz web site açarak para kazanmak kolaydır. Bugünün şartlarında bir web site açma maliyeti altı yüz ya da yedi yüz lira arasında fahiş bir fiyatla mümkün. Ama Google’ın sunduğu avantaj bu miktarın çok ama çok azını ödeme fırsatıdır. Şöyle ki; Google şirketinin yeni kurduğu Blogger adlı bir site uygulaması bulunur. Bu siteye girerek kendi G-mail hesabınız adına, kurulumu kolay bir şekilde hemen bir sitesi sahibi olabiliyorsunuz. Açtığınız sitenin tema vs. Ayarlarını da düzenledikten sonra, artık sizde güzel kurumlu ve ücretsiz bir şekilde Web Site sahibi oluyorsunuz. 

WebSiteden Para Kazanmak 

Web Siteden para kazanmanın birçok yolu vardır. Nitekim bu şekilde reklam siteleri ile anlaşmalı birçok site sahibi bulunur. Verdiği reklamlardan ayda üç yüz ila bin lira arası para kazanan birçok örnek vardır. Peki, web siteden nasıl para Kazanılır? Daha kaliteli reklam veren ve kazandıran reklam siteleri için öncelikle bir domain satın almanız lazım. Nitekim daha çok Para kazandıran siteler .com ya da .org uzantılı bir domaininizin olmasına dikkat ederler. Sizlere öncelikli tavsiyem, Go daddy adlı uzantı satan bir firma olacaktır. Çünkü alacağınız ilk domaine yüzde doksan oranında bir indirim uygular. 

Domaininizi aldıktan sonra şu reklam veren sitelere başvurun. Google Adsense, Reklamstore, Wordego vb. Kaliteli içeriklere sahip ve tıklama başı çok cazip fiyatları olan ve en çok tercih edilen reklam siteleridir.  Tabi siteyi açtıktan sonra hemen para kazanamıyorsunuz maalesef. Reklam sitelerine başvurmadan önce yapacağınız iki şey bulunur. Öncelikli olanı ise, en az on tane kaliteli ve özgün yazılar paylaşmak. Daha sonra site trafiğini arttırmak. Siz bunları teker teker uyguladığınızda reklam siteleri başvurularını kabul eder. Sizler de sitenizdeki yazılara reklam ekleyip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Evden Para Kazanma Yolları
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Tuğrul dedi ki:

    Son zamanlarda websitesinden reklamlar ile para kazanmak gerçekten zor oldu. Ancak kaliteli içerik ürettiğinize inanıyorsanız ve komple para kazanmaya odaklanmadıysanız eğer sonunda güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

  2. Mehmet dedi ki:

    Site açıp sürekli yeni bilgilendirici yazılar yazabileceğinizi düşünüyorsanız iyi kazançlar sağlayabilirsiniz

BİR YORUM YAZ