Parateorisi

Volim içki | 14.4 Alkol Oranlı İçimi rahat Alkol | Ne kadar?
Yazar: -20 Ağustos 2019
7.431

Beyaz şarap, su, şeker, limon ve itici gazdan oluşan içecek. Alkol oranı %14.4 olup fiyatı 13tl civarıdir. Üzerinde limon resmi vardır. Alkol sonrası mide bulantısına ne iyi gelir? : Bol bol su için,az yağlı yiyecekleri tüketin. Kahve içmeyin. Ağrı kesici olarak parasetamol kullanın. Çivi çiviyi söker diye düşünmeyin aksine daha kötü olabilirsiniz.

Volim Güzelmi

Münferit durumlar için enfes bir içecek, bununla ilgili çok yorum yapmak isterdim. Ayrıca içki olarak en beğendiğim diye bilirim, yalnızlıklar için bire bir. Alkol vücuttan ne kadar sürede atılır? : 3 Bira örnek: 4-5 saattte atılırken rakı vb 9-10 saatte vücuttan atılır.

İçindekileri okumaya başladım sonra vazgeçtim, volume volim nedir ne değildir diye merak ediyordum. Dedimki alıp bakayım , sonuçta almadan elime geçmezdi:)

Aldıktan sonra merakım bitip kafam başladı. Fiyat olarak da çok ucuz geldi bana yani fiyatı 10 tldi, neyse rakam konuşmayalım içelim serin serin.

Volim ile Ne Gider

Özellikle redbulla içilmesi gerekenlerdendir. yanında yer fıstığı iyi gider. İsteyenler başka çerezler ile yiyebilirler. Enerji içeceği ile güzel gidiyor. Alkol en çok hangi organa zarar verir? : Beynimiz ve karaciğerimiz, beynimiz mantıklı düşünüp karar veremez, karaciğerimiz ise tahribat ve yağlanma sorunlarıyla başbaşa kalabilir.


Olurda bira zannetmeyin şarap karışımıdır, aganigi öncesi içilmesi iyidir. Kişide güzel bir hava yaratıyor. Volim sek gitmez ama isteyenler sek de içer. Herkesin zevkli farklı

%14.4 alkol oranına sahip aromatize şarap bazlı içki. Başlık biraz yanlış olmuş sadece sarap yok votka ve viskide bulunuyor içinde diye biliyorum ve buna göre üç çeşidi var. Alkol ile ağrı kesici alınırsa ne olur? : Burda en büyük risk mide kanaması geçirme riski ayrıca tansiyon veya baş dönmesi olabilir.

Volim İçimi Sonrası Görüşlerim

Üçü de çok şekerliymiş ben kolalı ve limonlu olanı denedim bildiğimiz calpol şurup tarzı bir şey ya iki tane içtikten sonra kör olmuşlar hikayelerine pek inanasım gelmedi.

İçimi eh işte, kafası ağır sanki rakı amk kendine gelsin, değişik bi mide bulantısı yaptı bende ama ölmedim kör de olmadım. iki tane içip normal kalabilmeniz biraz zor. fiyatı: 250 ml 14,40 ₺

Volim Çeşitleri

Limonlu, Elmalı , karpuz-çilekli, vişneli çeşitleri ile meyveli soda şişesine benzer bir şişede satılan içkidir. Limonlu olanı en meşhur olanıdır. Alkol kokusu nasıl önlenir? : Alkol içince ağızdan kokusunu önlemek için neler yapmak gerekir. Bol su ile içmek, aç karnına içmemek, maydanoz nane sarmısak alkol kokusunu engelleyebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. Mehmet dedi ki:

    Milet 2 3 tanede kafa bulmuş biz 8 inci şişede bulduk ama hoş bi içkki

  2. yara reyis dedi ki:

    yarrraaaaaaaa

BİR YORUM YAZ