Parateorisi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020
Yazar: -12 Mart 2020
142

Bu yazımızdan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını öğrenebilir, derhal müşteri temsilcisine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Türkiye’de kamu bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası, 1863 Osmanlı Devleti döneminde kurulmuş bir bankadır.

Eğer sizde bankaya ulaşmak istiyorsanız bu yazımızdan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını deneyebilir ve derhal müşteri hizmetleriyle görüşme yapabilirsiniz. Çoğumuzun bildiği gibi “Bir bankadan daha fazlası” sloganıyla hizmetine devam eden Ziraat, burs kredilerini çeken genç öğrencilerden emeklilere kadar değişik kesimlerde bir çok müşterisi bulunmaktadır. Telefon bankacılığı, finansal uygulamalarda gerektiğince faydası bulunmaktadır ve basit olmasından ötürü bir çok şahıs kullanmaktadır. Ziraat Bankası’na 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Banka görüşmeleri sahip olunan tarifenin paketinden düşecek ve size ekstra bir ücret yansımayacaktır. Vakit nakittir diyen ve müşteri hizmetlerine bağlanmakta güçlük çeken bankanın müşterileri ise direk bağlanmak amacıyla değişik yollar denemektedir. İşte bunun amacıyla kredibankalar.com sizler amacıyla bu sayfayı hazırladı. Siz de Ziraat müşteri hizmetlerini arayarak alttaki işlemleri yapabilirsiniz:

  • Kart işlemleri, Kayıp ya da çalıntı bildirimi,
  • Şifre işlemleri,
  • Bankacılıkla alakalı işlemler,
  • İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemleri,
  • HGS ve OGS yükleme işlemleri,
  • Ziraat Pos Destek,
  • Diğer bankacılık işlemleri.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

0850 220 00 00

Siz de Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanarak bütün bankacılık işlemlerinizi derhal yapabilirsiniz. Diğer yandan müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine sizlere önerimiz güvenilir ve basit kullanılabilen Ziraat Bankası internet şubesidir. Sizde Ziraat Bankası internet şubesine girerek (https://www.ziraatbank.com.tr) bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı vakitte Ziraat mobil uygulamasını da telefonunuza indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aşağıdaki teknikler yardımıyla davetiye merkezine derhal bağlanabilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası numarasını aradıktan sonra gerçekleştirme dilediğiniz işleme göre tuşlama yapmanız gerekiyor. Kayıp ve çalıntı bildiriminde bulunmak amacıyla (1), Kart işlemleri gerçekleştirme amacıyla (2), bankacılık işlemleri amacıyla (3), Şifre değiştirme ve yeni şifre alabilmek amacıyla (4) tuşunu, İnternet bankacılığı ve Mobil bankacılıkla alakalı işlemler amacıyla (5), OGS ve HGS işlemleri amacıyla (6), Diğer işlemler amacıyla (6) tuşuna basmanız gerekiyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız alttaki tuşlamayı yapmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

  • Öncelikle Ziraat Bankasının müşteri hizmetleri numarası olduğu “444 00 00” numarasını arayın.
  • Sonrasında karşınıza çıkan menüde “1” tuşlaması yapın.
  • Daha sonra ise önünüze gelecek menüde “6” tuşuna ardından ise “0” tuşunu tuşlayın.

Bu işlemlerden sonra banka müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Eğer o anda sırada kimse yoksa müşteri temsilcisiyle konuşmaya başlarsınız, sıra varsa sıranın bitmesini bekletilirsiniz. Ziraat Bankası’na derhal müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak arzu ediyorsanız bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzdan yukarıda yazan müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Aşağıda yazan tuşlamalar yardımıyla Tc kimlik numaranızı girdikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Menüye geldikten derhal sınra “1” ve daha ardından “6” numaralarına bastıktan sonra şifreyi girerek daha ardından “0” rakamına tuşlamanız gerekmektedir. Bankada yoğunluk olması nedeniyle bu tuşlamalar birtakım dönemlerde değiştirilmektedir. Bu sayfada yazan 1,6,0 tuşlaması henüz amacıyla güncelliğini korumaktadır. Sizde bu sayfa vasıtasıyla bilgilerden yararlanarak Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma yolları amacıyla yardım alabilirsiniz. Yukarıda yer alan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanma tekniki, banka doğrultusunda sık sık değiştirilmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ