Parateorisi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Yazar: -12 Aralık 2019
170

Bugünün bankacılık işlemlerinin büyük bir kısmı İnternet üzerinden yapılsa da, Ziraat Bankası telefon bankacılığı olanaklarını kullanmayı tercih edenler de var. Birçok kişi, internet ve kimlik sahtekarlığındaki artışlara bağlı olarak telefon bankacılığının İnternet bankacılığından daha güvenli olduğunu savunmakta. Telefon bankacılığının en büyük avantajı bir müşteri temsilcisi ile konuşabilme ve web sitesinde belirtilmeyen herhangi bir konuyu müşteri hizmetleri ile tartışma yeteneğidir. Buna ek olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direkt bağlanma kolaylığından yararlanarak eriştiğiniz bir çağrı merkezi görevlisi, hesap bilgilerinizi inceleyerek, yatmayı ya da gönderilmeyi bekleyen ödemeler gibi bilgilerin sağlanmasına olanak tanır. Bu bilgiler web sitelerinde verilmez.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

7 gün 24 saat telefon bankacılığı hizmetlerinden faydalanmak için 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 Ziraat Bankası çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Nerede olduğunuz ya da saatin kaç olduğu fark etmeksizin müşteri temsilcisi ile görüşmek ya da sesli yanıt sistemini kullanmak için öncelikle banka müşterisi olmanız ve telefon bankacılığı kaydınızın bulunması gerekir. Henüz kayıt oluşturmadıysanız en yakın Ziraat Bankası şubesinden gerekli işlemi yaptırabilirsiniz. Ya da internet bankacılığı üzerinden kaydolarak da Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yöntemi

Kimse acil bankacılık işlemleri için bankayı aradığında dakikalarca telefonun başında beklemek istemez. 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 çağrı merkezi numaralarından birini tuşladıktan sonra sesli yanıt sistemi ile işlemlerini kolayca yapabilir ya da hiç vakit kaybetmeden Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile direkt bağlanma yöntemi sayesinde görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun için telefon bankacılığı numarasını tuşladıktan sonra karşınıza çıkacak ilk menüde ‘’1’’i seçmeniz, sonrasında ise sırasıyla ‘’6’’ ve ‘’0’’ı tuşlamanız gerekmektedir. Bu adımları izledikten sonra müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Diğer İşlem Adımları

Çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra müşteri hizmetlerine direkt bağlanma ya da sunulan tüm hizmetlere erişme için telesekreteri dinlemenize gerek kalmadan gerekli işlem adımlarını izleyerek ihtiyacınız olan menüye doğrudan geçiş yapabilirsiniz.
‘’0’’; Kayıp ve Çalıntı İşlemleri
‘’9’’; For English ( İngilizce Menü)
‘’1’’; Kart İşlemleri
‘’2’’; Bankacılık İşlemleri
‘’3’’; Şifre İşlemleri
‘’4’’; İnternet Ve Mobil Bankacılık Teknik Destek
‘’5’’; OGS ve HGS İşlemleri
‘’6’’; Ziraat Bankası Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgi Alma ve Başvuru İşlemleri

İhtiyaç duyduğunuz ya da bilgi almak istediğiniz hizmetten faydalanmak için Ziraat Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla ilgili işlem adımlarını izleyerek beklemek zorunda kalmadan bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kaynak URL: https://www.finanshaberi.net/banka-h…numarasi/.html
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ